AKCJA SPRZĄTANIE ŚWIATA

Strona główna » Aktualności » AKCJA SPRZĄTANIE ŚWIATA

17 września uczniowie naszej szkoły wzięli udział w ogólnopolskiej  akcji SPRZĄTANIE ŚWIATA. Tegoroczna akcja przebiegała pod hasłem: MYŚLĘ, WIĘC NIE ŚMIECĘ. Brali w niej udział uczniowie klasy 8a pod opieką p. K. Barczyk oraz p. A. Korab.

Uczniowie świetnie znali oznaczenia kolorów pojemników do segregacji śmieci. Wiedzę tę wykorzystali zbierając śmieci do odpowiednich worków. Pomimo deszczowej pogody nikt nie narzekał i udało się zebrać sporą ilość odpadów znajdujący się w parku w pobliżu naszej szkoły.

K. Barczyk

data dodania: 2021-09-21 09:10:13