Wycieczka do Warszawy ...
W dniu 22.05.2926 r. uczniowie klas ósmych naszej szkoły wzięli udział w wycieczce do Warszawy do Centrum Nauki Kopernik. Głównym celem wyjazdu było rozwijanie ciekawości świata poprzez samodzielne eksperymentowanie, obserwację i odkrywanie zjawisk naukowych. Uczestnicy nie tylko oglądali eksponaty, ale aktywnie badali, testowali i wyciągali własne wnioski. Poprzez samodzielne doświadczenia poznawali naukę w praktyczny sposób. Podczas wizyty w centrum nauki uczniowie poznali prawa fizyki, biologii, astronomii i techniki, rozwijali logiczne i krytyczne myślenie oraz kształtowali swoją kreatywność. Dzięki interaktywnym doświadczeniom i eksperymentom uczniowie mogli lepiej zrozumieć otaczający świat. To interaktywne miejsce, gdzie większości eksponatów można dotykać, uruchamiać je i sprawdzać, jak działają, pozostawiło moc wrażeń j pozytywnych emocji.
-
Realizowanych projektów rocznie
-
Klas lekcyjnych
-
Doświadczonych pedagogów
-
Uczniów
Czy wiesz, że...
Wykształcenie w przyjaznej atmosferze
Zależy nam na tym, aby Nasi uczniowie wiele się od nas nauczyli, czuli się komfortowo, dobrze się ze sobą dogadywali oraz chętnie uczęszczali na zajęcia. Naszym uczniom stawiamy równie wysokie wymagania, co Naszym nauczycielom.
Formularz zapytaniowy
W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu poprzez formularz zapytaniowy.