UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2025-2026
,,Zaczynamy!Zaczynamy nowy szkolny rok!Z uśmiechami znów kolejny pierwszy krok".
Dnia 1 września 2025r. uczniowie naszej szkoły uroczyście rozpoczęli nowy rok szkolny 2025/2026. Akademia połączona z uroczystością ,,Pasowania na ucznia" rozpoczęła się o 8.45 w Miejskim Ośrodku Kultury w Zawierciu. Na początku społeczność szkolna odśpiewała Mazurka Dąbrowskiego, a Pani Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3 w Zawierciu Katarzyna Męcik powitała wszystkich po wakacyjnej przerwie. Następnie głos zabrała Pani Prezydent Miasta Zawiercie Anna Nemś życząc dzieciom roku szkolnego pełnego sukcesów. Po występie artystycznym nastąpiło oficjalne przyjęcie pierwszoklasistów do szkolnej rodziny SP3. Na koniec uczniowie udali się do szkoły na spotkania z wychowawcami.
Wszystkim uczniom,nauczycielom i pracownikom szkoły życzymy udanego nowego roku szkolnego, a rodzicom - radości z osiągnięć ich pociech.
TEKST: MONIKA SZLACHTA
ZDJĘCIA: KRZYSZTOF ORSZAŃSKI
-
Realizowanych projektów rocznie
-
Klas lekcyjnych
-
Doświadczonych pedagogów
-
Uczniów
Czy wiesz, że...
Wykształcenie w przyjaznej atmosferze
Zależy nam na tym, aby Nasi uczniowie wiele się od nas nauczyli, czuli się komfortowo, dobrze się ze sobą dogadywali oraz chętnie uczęszczali na zajęcia. Naszym uczniom stawiamy równie wysokie wymagania, co Naszym nauczycielom.
Formularz zapytaniowy
W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu poprzez formularz zapytaniowy.