TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ FUNINIO
W piątek 07.10.2022 na boiskach piłkarskich OSiR Zawiercie odbył się dla uczniów klas I-III towarzyski turniej piłki nożnej FUNINIO 3x3. Turniej w ramach projektu ”Sport dla wszystkich 2022”.
Nie mogło zabraknąć również reprezentacji naszej szkoły. Rozegrano wiele zaciętych, pasjonujących spotkań w systemie każdy z każdym, natomiast do turnieju zostało zgłoszonych 9 szkół podstawowych. Emocji, walki, ale także radości i pozytywnych emocji było mnóstwo, a wszystko w duchu gry „fair-play” oraz przy wspaniałej, słonecznej pogodzie. Zgodnie z założeniem turnieju – wszyscy jesteśmy zwycięzcami – nie przyznawano miejsc, ani klasyfikacji. Liczyła się dobra zabawa, radość i uśmiechy zawodników, którzy za swoje zaangażowanie i wysiłek otrzymali pamiątkowe statuetki, medale oraz słodką przekąskę.
Dziękujemy naszym dzielnym zawodnikom za udział w turnieju i gratulujemy wygranych meczy.
Tekst, foto: K.O.
-
Realizowanych projektów rocznie
-
Klas lekcyjnych
-
Doświadczonych pedagogów
-
Uczniów
Czy wiesz, że...
Wykształcenie w przyjaznej atmosferze
Zależy nam na tym, aby Nasi uczniowie wiele się od nas nauczyli, czuli się komfortowo, dobrze się ze sobą dogadywali oraz chętnie uczęszczali na zajęcia. Naszym uczniom stawiamy równie wysokie wymagania, co Naszym nauczycielom.
Formularz zapytaniowy
W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu poprzez formularz zapytaniowy.