WYSTAWA DZIEŁ VAN GOGHA . WYCIECZKA KLAS VI b i VI c
Uczniowie klas VI b i VI c dnia 26 września 2022 r. przenieśli się w niezwykły świat dzieł Vincentego van Gogha, uczestniczyli bowiem w innowacyjnej formie doświadczania sztuki w połączeniu z nową technologią. Uczniowie podziwiali pracę słynnego artysty dzięki technologii Digital Art 360, która przeniosła widzów w niesamowity świat wyobraźni wielkiego mistrza. Na olbrzymich ekranach uczniowie oglądali prace malarza, poznawali jego życie i twórczość. Wystawa wzbogacona została o listy van Gogha z bratem Theo, w których artysta wyrażał swoje poglądy. Oglądanie wzbogacała nastrojowa muzyka i głos aktora Robera Gulaczyka wcielającego się w postać malarza.
Na pewno takie nowoczesne obcowanie ze sztuką na długo pozostanie szóstoklasistom w pamięci...
Tekst: A.J
Zdjęcia: A.J,K.G
-
Realizowanych projektów rocznie
-
Klas lekcyjnych
-
Doświadczonych pedagogów
-
Uczniów
Czy wiesz, że...
Wykształcenie w przyjaznej atmosferze
Zależy nam na tym, aby Nasi uczniowie wiele się od nas nauczyli, czuli się komfortowo, dobrze się ze sobą dogadywali oraz chętnie uczęszczali na zajęcia. Naszym uczniom stawiamy równie wysokie wymagania, co Naszym nauczycielom.
Formularz zapytaniowy
W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu poprzez formularz zapytaniowy.