Rozstrzygnięcie świetlicowego konkursu plastycznego ,,Najpiękniejsza Kartka Walentynkowa”
W tym roku z okazji walentynek świetlica szkolna zorganizowała dla naszych uczniów konkurs plastyczny na najpiękniejszą kartkę walentynkową. Można ją było wykonać dowolną techniką plastyczną, a ocenianiu podlegała przede wszystkim samodzielność, estetyka i kreatywność wykonania.
W konkursie wzięło udział wielu uczniów, dostarczone prace zostały wykonane na zbliżonym poziomie, wszystkie były pomysłowe i bardzo ładne. Komisja konkursowa, po burzliwych obradach postanowiła przyznać nagrody w trzech kategoriach oraz jedno wyróżnienie. Wszyscy uczestnicy otrzymali również pamiątkowe dyplomy oraz słodkie upominki.
Również z tej okazji, w naszej świetlicy zorganizowana została walentynkowa sesja fotograficzna. Zapraszamy do foto galerii.
Nagrodzeni uczniowie w konkursie:
Nataniel Caban – klasa I
Kuba Wójcik – klasa II
Anastazja Kajdan – klasa III
Lena Sobala – wyróżnienie – klasa I
Wychowawcy świetlicy
-
Realizowanych projektów rocznie
-
Klas lekcyjnych
-
Doświadczonych pedagogów
-
Uczniów
Czy wiesz, że...
Wykształcenie w przyjaznej atmosferze
Zależy nam na tym, aby Nasi uczniowie wiele się od nas nauczyli, czuli się komfortowo, dobrze się ze sobą dogadywali oraz chętnie uczęszczali na zajęcia. Naszym uczniom stawiamy równie wysokie wymagania, co Naszym nauczycielom.
Formularz zapytaniowy
W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu poprzez formularz zapytaniowy.